GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 15264221
nr 1526 4221
Tallrikar
4 st, Kina, 1700-/1800-tal. Diameter: 23 cm
Kondition: slitage, nagg, spricka/ sprickor
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:27:32
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr